بانک کاتالوگ ایران

بانک کاتالوگ ایران ( مرکز تبادل کاتالوگهای ایران ) ، پلتفرمی برای ارسال و دریافت ، آپلود و دانلود کلیه کاتالوگهای محصولات اعم از محصولات صنعتی و غیر صنعتی در سه دسته بندی اصلی میباشد . در این پلتفرم آمادگی این وجود دارد که کاتالوگهای کلیه محصولات اعم از کاتالوگ معرفی محصول ، کاتالوگ فنی و انفجاری محصول ، کاتالوگ نصب و راه اندازی ، کاتالوگ های تبلیغاتی و رویدادها و امثالهم درج گردیده اند و در هر ساعت بروز میگردد .

کاتالوگ محصولات

کاتالوگ انواع ابزار های صنعتی ، خودرو و موتور سیلکت ، لوازم خانگی برقی و آشپزخانه ،  ، ماشین آلات و دستگاهها و….

کاتالوگ فنی و انفجاری محصول

دفترچه یا کاتالوگ انفجاری محصول که با شماره گذاری قطعات ، توضیحات کامل آن قید شده است . کاتالوگ انفجاری برای مهندسین صنایع ، طراحان محصول ، تدارکات و پشتبانی پروژه ها و … کاربردی اساسی دارد .

کاتالوگ نصب ، راه اندازی ، تعمیرات

دفترچه ی راهنمای محصول که در آن نحوه نصب و راه اندازی توضیح داده شده است . از دفترچه راهنمای خودرو گرفته تا یخچال و تلویزیون ، دستگاهها و ماشین آلات صنعتی – تخصصی …. همگی در این بخش حضور دارد

کاتالوگ رویداد ها

بورشور یا کاتالوگ معرفی یک رویداد ، همایش ، حراجی ، نمایشگاه ، فروش فوق العاده و …

کاتالوگ معرفی برند

کاتالوگ معرفی شرکت ها ، کارخانجات و … . تمرکز این بخش بر برندها و معرفی شرکتها و توانمندی های آنهاست . بعلاوه در این بخش ، افراد به شخصه میتوانند درباره برند شخصی خودشان در قالب بورشور تبلیغاتی اقدام کنند .

دسترسی به بانک کاتالوگ ایران

همکاری و کسب درآمد در پلتفرم کاتالوگ ها

افراد روزانه به جهت انتخاب محصول برای خرید ، کاربردها و ویژگی های محصول ، نحوه نصب و راه اندازی محصول ، چگونگی عملکرد صحیح محصول و نهایتا قطعات بکار گرفته شده برای ساخت آن محصول که مفید برای تعمیرات آن دارند ، نیازمند اطلاعات و اسناد و دفترچه های مرتبط با آن محصول ( کاتالوگ محصول ) هستند . در پرتال کاتالوگها با دسته بندی و تقسیم بندی انواع کاتالوگ محصولات بسته به کاربرد آنها ، این امکان فراهم شده است که به ساده ترین صورت ممکن به آن دسترسی پیدا کنید و از آن بهره مند شوند .

همچنین این امکان فراهم شده است تا افراد با اشتراک گذاشتن کاتالوگ محصولات خود ، به معرفی آن محصول بپردازند ، مالک کاتالوگ میتواند توانمندی خود را در خصوص مشاوره خرید ، نصب و راه اندازی و همچنین تعمیرات محصول معرفی نماید .

بدیهی است از این طریق بازدیدکنندگان محترم میتوانند بصورت مستقیم به افرادی متصل شوند که صرفا فروشنده دستگاه یا محصول نیستند ، بلکه از نظر فنی ، توانایی پاسخگویی به یاز مشتری میباشند .

شغل دوم یا درآمد دوم

شاید بتوان گفت این پلتفرم میتواند برای برخی شغل دوم باشد و برای برخی دیگر درآمد دوم . چراکه همین حالا شما در شغل کنونی خود این اطلاعات را دارید و از آن استفاده میکنید ، اما بطور مستقیم درآمدی از بابت ارائه آنها کسب نمیکنید . اما با این پلتفرم میتوانید هر چه بیشتر ، درآمد کسب کنید .

مخاطبان شما چند میلیون برابر میشوند

بسیار حائز اهمیت است که با استفاده از این پلتفرم ، مخاطبان شما چند میلیون برابر خواهد شد . تا دیروز 2 ، 3 یا 10 نفر مستقیما از اطلاعات فنی شما بهره میبردند . اما از امروز چند میلیون نفر به اطلاعات و دانش فنی شما دسترسی دارند